fbpx

“Turner i Hooch”: obsada polskiego dubbingu

Turner i Hooch obsada polskiego dubbingu
Foto: Disney+

Dziś na platformie Disney+ zadebiutował nowy serial zatytułowany “Turner i Hooch”. Wielu tytuł może wydać się znajomy, a to dlatego, że produkcja jest odcinkową kontynuacją popularnego filmu z końca lat 80., w którym w głównej roli wystąpił Tom Hanks, a który nigdy nie doczekał się polskiego dubbingu. Tym razem tytułowego Turnera zagra jednak inny aktor, a konkretniej Josh Peck, znany z serialu “Drake i Josh” stacji Nickelodeon. Towarzyszyć mu będą między innymi: Lyndsy Fonseca (“Jak poznałem waszą matkę”), Carra Patterson (“Kraina Lovecrafta”), Vanessa Lengies (“Glee”), Anthony Ruivivar (“Avengers: Zjednoczeni”), Brandon Jay McLaren (“Power Rangers SPD”) oraz Jeremy Maguire (“Współczesna rodzina”).

Choć zwiastun serialu udostępniono niemal miesiąc temu, wciąż nie doczekali się go widzowie polscy (oczywiście), ale także niemieccy, czy holenderscy, dlatego poniżej prezentujemy zapowiedź w wersji z napisami. Dodatkowo serial jest widoczny jedynie dla subskrybentów z Wielkiej Brytanii. Niemniej jednak, pierwszy z dwunastu odcinków pojawił się dziś w serwisie w wersji z polskim dubbingiem, a kolejne będą wypuszczane w kolejne środy. Poniżej prezentujemy twórców oraz obsadę polskiej wersji językowej.

Za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne było Studio Sonica. Reżyserem był Paweł Ciołkosz, dialogi napisała Alicja Roethel, nad realizacją dźwięku pracował Maciej Brzeziński, a produkcją kierowała Helena Siemińska. Głosów postaciom użyczyli: Damian Kulec (Scott Turner), Monika Węgiel-Jarocińska (Jessica), Zuzanna Galia (Erica), Maciej Maciejewski (Xavier), Karol Wróblewski (Szef Mendez), Lidia Sadowa (Laura), Iwona Rulewicz (Emily), Jakub Strach (Matthew), Kamil Siegmund (Darius), Maciej Kosmala (Agent Long), Waldemar Barwiński (Larry), Andrzej Chudy (Wexler) i inni.

Agent federalny Scott Turner dostaje w spadku niesfornego psa o imieniu Hooch. Zwierzę może może stać się partnerem, którego ten bardzo potrzebuje. Razem z resztą rodziny Turnerów odkrywa, że śmierć jego ojca mogła wcale nie być przypadkowa.

“Turner i Hooch” już na platformie Disney+!

W ostatnim czasie na Disney+ z dubbingiem udostępniono takie produkcje jak: seriale “Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja”, “WandaVision”, “Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta”, “Falcon i Zimowy Żołnierz”, “Potworna robota” oraz nowe odcinki “High School Musical: Serial”. Na swoją polską premierę wciąż oczekuje serial “Loki” należący do Kinowego Uniwersum Marvela, a w najbliższym czasie na platformie pojawią się także nowe seriale: “Chip i Dale” (28 lipca).
Disney+ to amerykańska platforma VOD należąca do The Walt Disney Company, zajmująca się dystrybucją treści stworzonych zarówno przez samego Disneya, jak i zakupionych przez niego marek takich jak: Gwiezdne wojny, Marvel, National Geographic, czy 20th Century Studios. Serwis wystartował w Stanach Zjednoczonych w listopadzie 2019 roku oraz w Europie Zachodniej w marcu 2020. Polska data startu nie jest jeszcze znana, choć dotychczas mówiło się o premierze w pierwszej połowie 2021 roku. Disney+ ma być dostępny na wszystkich rynkach do końca 2021 roku.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?