fbpx

“Tydzień życia”: zwiastun muzycznego filmu Netfliksa z dubbingiem

Tydzień z życia zwiastun muzycznego filmu Netfliksa z dubbingiem
Foto: Netflix

Pod koniec marca na platformie Netflix zadebiutuje nowy oryginalny film aktorski zatytułowany “Tydzień życia”. To chrześcijańska muzyczna przygoda w reżyserii Romana White’a, którego dotychczasowa kariera zdominowana była przez teledyski takich gwiazd jak Justine Bieber, Taylor Swift, czy Carrie Underwood. Scenariuszem zajęli się natomiast Alan Powell i Kali Bailey. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Kevin G. Quinn (“Obóz Kikiwaka”), Bailee Madison (“Most do Terabithii”), David Koechner (“Legenda telewizji”), Sherri Shepherd (“K.C. Nastoletnia agentka”), Ed Amatrudo (“Podbój kosmosu”) oraz Kat Conner Sterling, Iain Tucker i debiutujący Jahbril Cook. W polskiej wersji zapowiedzi swoich głosów użyczyli natomiast między innymi: Antoni Scardina, Wojciech Duryasz i Anna Sztejner. Pełną obsadę poznamy w dniu premiery filmu.

Wybiera ten drugi, gdzie początkowo czuje się bardzo nieswojo. Jednak z czasem uczy się otwartości, zakochuje się w jednej z obozowiczek i zawiązuje nowe przyjaźnie w miejscu, w którym zupełnie się tego nie spodziewał.

“Tydzień życia” zadebiutuje na platformie Netflix już 26 marca!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: seriale “Przeznaczenie: Saga Winx”, “Kid Cosmic”, “Kajko i Kokosz” i film “Podróż Xico”. W marcu na platformie pojawią się także nowe seriale jak: “Na tafli marzeń” (15 marca), animowane “Miasto duchów” (5 marca), “Gofcia i Mochi” (16 marca), nowe odcinki kreskówki “Paradise PD” (12 marca) oraz filmy “Róża Bombaju” (8 marca), “Dzień na tak” (12 marca) i “Tajna Agencja Kontroli Magii” (25 marca)
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?