fbpx

“Wiedźmin”: pełen zwiastun 2. sezonu z polskim dubbingiem

Wiedźmin pełen zwiastun 2. sezonu z polskim dubbingiem
Foto: Netflix

Netflix udostępnił właśnie zwiastun drugiego sezonu serialu “Wiedźmin” również z polskim dubbingiem. Produkcja jest jedną z większych, które platforma posiada obecnie w swojej ofercie i z pewnością jedną z niewielu tak dorosłych, które otrzymały dotychczas profesjonalną polską ścieżkę językową. Serial bazuje na prozie Andrzeja Sapkowskiego, a za jego sterami stoją między innymi Lauren S. Hissrich oraz Tomasz Bagiński.

Przypomnijmy, że Vesemir, czyli mentor Geralta, będzie jedną z ważniejszych postaci tego sezonu, a jego genezę poznaliśmy w filmie anime “Wiedźmin: Zmora wilka”, który zadebiutował w sierpniu tego roku. W przygotowaniu jest także serial “The Witcher: Blood Origin”, który opowie historie dziejącą się tysiąc lat przed akcją “Wiedźmina”. Zwiastun drugiego sezonu produkcji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej.

Nowa seria pojawi się na platformie na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia i liczyć będzie 8 odcinków. W oryginalnej obsadzie powracają Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra i Joey Batey, a w nowych rolach towarzyszyć im będą: Kim Bodnia jako Vesemir, Paul Bullion jako Lambert oraz Yasen Atour, Agnes Bjorn, Aisha Fabienne Ross, czy Mecia Simson.

W swoich rolach w polskim zwiastunie powracają: Michał Żebrowski jako Geralt z Rivii, Justyna Kowalska jako Yennefer, Natalia Smagacka jako Ciri, Marcin Franc jako Jaskier oraz Anna Szymańczyk jako Fringilla Vigo. W nowych rolach w zwiastunie występują natomiast Anna Ułas jako czarodziejka Nenneke (Adjoa Andoh) oraz Mateusz Łasowski jako Nivellen (Kristofer Hivju).

Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, spotyka na swojej drodze potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

“Wiedźmin” z drugim sezonem powróci 17 grudnia!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Pokémon: Sekrety dżungli”, “Rodzina Clausów” oraz nowe odcinki seriali “Klub Opiekunek”, “Świat Karmy”, “Misfit: Serial”, “Wojownicza księżniczka Maja”, “Dzikie przygody wśród zwierząt”, “Korporacja Konspiracja”, “Ridley Jones: Strażniczka muzeum” i “Big Mouth”. W listopadzie w serwisie pojawią się natomiast filmy “Czerwona nota” (12 listopada), “Chłopiec zwany Gwiazdką” (24 listopada), “Szczyt bogów” (30 listopada), nowe odcinki serialu “Nie ma jak w rodzinie” (25 listopada) oraz nowe seriale “Arcane” (6 listopada), “Psy w kosmosie” (18 listopada) i “Rudzik Rudzia” (27 listopada).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?