fbpx

“Wojownicza księżniczka Maya”: zwiastun epickiego serialu animowanego

Wojownicza księżniczka Maya zwiastun epickiego serialu animowanego
Foto: Netflix

Pod koniec października na platformie Netflix zadebiutuje nowy miniserial animowany zatytułowany “Wojownicza księżniczka Maya”. To tak zwane przez serwis “wydarzenie” składające się z 9 części, to jest odcinków, które osadzone jest na obszarach Mezoameryki, czyli tam gdzie ludy Azteków, czy Majów. Poniżej prezentujemy zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, udostępniony w ostatnich dniach przez Netfliksa.

Twórcą serialu jest animator Jorge R. Gutiérrez, reżyser nagradzanej “Księgi życia” (wciąż bez dubbingu, niestety, a jest to film animowany), a w głównych rolach wystąpią: Zoe Saldaña (“Strażnicy Galaktyki Vol. 2”), Gabriel Iglesias (“Potworna robota”), Diego Luna (“Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”), Gael García Bernal (“Coco”), Alfred Molina (“Spider-Man: Bez drogi do domu”), którym towarzyszyć będą nazwiska jak Danny Trejo, Queen Latifah, Isabela Merced, czy Cheech Marin. W polskiej wersji w roli tytułowej występuje Marta Masza Wągrocka, a towarzyszą jej między innymi: Katarzyna Skolimowska, Mateusz Narloch i Łukasz Talik.

Dzielna i buntownicza księżniczka Maya dorasta w mitycznym świecie czterech królestw, w którym magia jest na porządku dziennym. Wojownicza bohaterka podejmuje się karkołomnej misji, aby wypełnić proroctwo sprzed wieków. Czy zdoła pokonać bogów i ocalić ludzkość?

“Wojownicza księżniczka Maya” na platformie Netflix zadebiutuje 22 października!

W ostatnim czasie na Netfliksie udostępnione zostały nowe produkcje z polskim dubbingiem: filmy “Vivo”, “Kobiety szpiedzy”, “Harmiom – Film”, “Cały on” oraz nowe odcinki seriali “Johnny Test”, “Świat centaurów”, “Koci Domek Gabi”, “Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci”. We wrześniu zadebiutują z kolei filmy “Angry Birds: Summer Madness” (7 września), “My Little Pony: Nowe pokolenie” (24 września) oraz seriale: “Klub nurkowy” (3 września), “He-Man i Władcy Wszechświata” (16 września), “Filuś i Kubuś” (24 września).
Netflix to amerykańska platforma VOD dostępna już niemal na całym świecie. Oferuje dostęp do wielu gatunków filmów, seriali i programów zarówno oryginalnych, jak i na licencji. Serwis rozpoczął działalność jako wypożyczalnia płyt DVD w 1997 roku, a już w 2007 roku wkroczył w media strumieniowe. We wrześniu 2016 roku Netflix został udostępniony również w języku polskim oferując wybiórczo również polski dubbing. Poza produkcjami animowanymi dla dzieci, do ważniejszych pozycji opatrzonych polską wersją językową należą filmy “Mowgli: Legenda dżungli”, “Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, “Enola Holmes”, “Klaus”, “Wyprawa na Księżyc” oraz seriale “Wiedźmin”, “Chilling Adventures of Sabrina”, “List do króla”, “Big Mouth”, czy “BoJack Horseman”.

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?