fbpx

“Wyprawa do dżungli”: nowy zwiastun filmu przygodowego

wyprawa do dżungli drugi zwiastun filmu disneya

Już w lipcu na ekrany kin wejdzie “Wyprawa do dżungli”, nowy film przygodowy Disneya, powstała na bazie atrakcji “Jungle Cruise” (oficjalny tytuł filmu) dostępnej w parkach rozrywki Disneya. W głównych rolach wystąpią w nim Dwayne “The Rock” Johnson oraz Emily Blunt, wilokrotnie dubbingowani już w naszym kraju. Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun produkcji w polskiej wersji językowej!

W zapowiedzi głosu Blunt ponownie użyczyła Anna Dereszowska. Poprzednim razem mogliśmy usłyszeć ją w filmie “Mary Poppins powraca” i najprawdopodobniej właśnie ona wystąpi w ostatecznej wersji filmu (Disney ma w zwyczaju zachowywać wycastingowanych już wcześniej aktorów). Z drugiej strony na potrzeby zwiastuna nowy polski głos otrzymał Johnson, którego tym razem podłożył Robert Jarociński. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie aktor przemawiał często głosem Krzysztofa Banaszyka. Ostateczną obsadę poznamy wraz z premiera filmu.

Kapitan Frank wraz z naukowiec Lily Houghton oraz jej bratem wyrusza na wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu Drzewa Życia, które zgodnie z legendami posiada lecznicze zdolności. Trio musi uważać na niebezpieczne dzikie zwierzęta oraz idącą krok w krok za nimi niemiecką ekspedycję.

“Wyprawa do dżungli” w polskich kinach zadebiutuje 24 lipca!

Dodaj komentarz

Ankieta

Z czym wolisz oglądać filmy i seriale?