Pierwszym filmem, który platforma Netflix wypuściła w tym roku była japońska animacja „Pokémon: Wybieram cię!”. Sytuacja powtórzy się również w 2020, kiedy to kolejna produkcja z tej serii zostanie udostępniona w serwisie. „Pokémon: Siła jest w nas” to 21. film o Pokémonach, emitowany bez przerwy od 1997 roku. Poniżej możecie zapoznać się z jego zwiastunem w wersji angielskiej (polski zwiastun nie jest dostępny).

Film różni się jednak od większości, ponieważ wraz ze swoim poprzednikiem kontynuuje historię w alternatywnej rzeczywistości, w której przygody Asha i Pikachu toczą się odrobinę inaczej niż w wersji serialowej. Jednocześnie po zakończeniu samego anime, Pokémon Company rozpoczęła prace nad kontynuacją, w którym Ashowi towarzyszyć będzie nowy przyjaciel – Go.

Ash i jego przyjaciel Pikachu wyruszają do Frau City, gdzie odbywa się coroczny festiwal kultu legendarnego Pokémona, Lugii. Wiele lat temu uratował on miasto przed zniszczeniem. Wiele wskazuje jednak na to, że miejsce to raz jeszcze stanie w obliczu zagrożenia.

„Pokémon: Siła jest w nas” na platformie Netflix zadebiutuje już 1 stycznia!

Dodaj komentarz