Na platformie Netflix zadebiutował zwiastun nowego serialu animowanego, stworzonego przez studio DreamWorks Animation, zatytułowanego „Kipo i Dziwozwierze”. Seria osadzona w postapokaliptycznym świecie została wyprodukowana przez Radforda Sechrista, twórcę pracującego wcześniej m.in. przy filmie „Jak wytresować smoka 2”. Zadebiutuje już w styczniu.

Głosu tytułowej bohaterce w wersji oryginalnej użycza Karen Fukuhara, którą mogliśmy oglądać na ekranach w roli Katany („Legion samobójców”), czy usłyszeć jej głos w serialu „She-Ra i książniczki mocy”, gdzie wcieliła się w postać Glimer. W polskiej wersji głosu Kipo użycza natomiast Dominika Kachlik.

Co ciekawe, po zwiastunie wygląda na to, że „Kipo i Dziwozwierze” będzie kolejnym serialem Netfliksa, w którym piosenki nie będą dubbingowane. Poprzednio miało to miejsce m.in. przy takich serialach jak „Big Mouth”, czy „Chilling Advantures of Sabrina”. Z drugiej strony utwory śpiewane przez Jaskra w nowym „Wiedźminie” doczekały się pełnej lokalizacji.

Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.

„Kipo i Dziwozwierze” na platformie Netflix od 14 stycznia!

Dodaj komentarz