Już jutro stacja Nickelodeon Polska rozpocznie premierową emisję serialu „Czy boisz się ciemności?” – nowej wersji kultowej produkcji z lat 90. emitowanej w naszym kraju na antenach RTL7 oraz TVN7. Reboot jest jednak serią limitowaną i liczy jedynie 3 odcinki, każdy trwający 45 minut. Przedstawi nam on zupełnie nowych członków Stowarzyszenia ciemności (tu nazwanego Tajnym klubem).

Serial zbiera bardzo dobre recenzje wśród krytyków, którzy podkreślają, że nowa wersja jest godnym następcą. W główne role wcielają się m.in.: Lyliana Wray, Sam Ashe Arnold, Miya Cech, Jeremy Ray Taylor, Tamara Smart oraz Rafael Casal. W odróżnieniu od swojego pierwowzoru, tę produkcję obejrzymy oczywiście z polskim dubbingiem, a jego twórców i obsadę poznamy niebawem.

Pierwszy odcinek serialu na Nickelodeon zobaczymy już 11 stycznia o 19:15. Jest to zmiana w stosunku do pierwotnych zapowiedzi stacji, jakoby premiera miała rozpocząć się dopiero o 19:45. Emisja serialu odbędzie się również w niedzielę 12 stycznia o 20:05, nie wiemy jednak, czy będzie to powtórka, czy kolejny epizod. Ze względu na brak zapowiedzi w wersji polskiej, poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem w wersji oryginalnej.

Po przeprowadzce do nowego miasta, nastoletnia Rachel dołącza do Tajnego klubu – grupy dzieciaków, którzy co noc zbierają się przy ognisku w lesie i opowiadają sobie straszne historie. Gdy jednak historia dziewczyny przenosi się do świata rzeczywistego, nastolatkowie będą musieli powstrzymać zagrożenie.

„Czy boisz się ciemności?” na antenie Nickelodeon już od 11 stycznia!

Dodaj komentarz