Zaledwie dziś stawialiśmy dystrybutora Imperial CinePix za wzór, jeśli chodzi o zlecanie dubbingu do filmów dla dorosłych, a już dostajemy informacje o kolejnym filmie, który w 2020 roku dostanie profesjonalne opracowanie dźwiękowe. Mowa oczywiście o filmie „Nowi mutanci”, który przez – cóż – lata był wielką niewiadomą. Data premiery produkcji była wielokrotnie przesuwana, mówiono o dokrętkach, które nigdy nie nastąpiły, a na koniec prawa do obrazu przejęła wytwórnia Disneya i nie wiadomo było, czy film w ogóle doczeka się premiery.

Teraz jednak wygląda na to, że w końcu będzie nam dane zobaczyć nowy obraz o marvelowskich mutantach i to z polskim dubbingiem! Pod opublikowanym wczoraj nowym zwiastunem filmu, na pytanie o dubbing, dystrybutor udzielił odpowiedzi twierdzącej, jednocześnie potwierdzając, że kopia filmu w polskiej wersji będzie dostępna w kinach. Podobna sytuacja miała miejsce przy filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, gdzie również pierwsze informacje o dubbingu pojawiły się właśnie w komentarzach na YouTube. Jednocześnie Imperial poinformował też, że na chwilę obecną nie planuje publikować żadnego zwiastuna „Nowych mutantów” w najbardziej przychylnej nam wersji.

Produkcja bazuje na komiksach wydawnictwa Marvel i opowiada o grupie zupełnie nowych mutantów. Wcielą się w nich młode gwiazdy ostatnich lat, m.in.: Maisie Williams („Gra o tron”), Anya Taylor-Joy („Playmobil. Film”), czy Charlie Heaton („Stranger Things”), a w ich przeciwnika wcieli się Antonio Banderas („Doktor Dolittle”). Polską wersję językową najpewniej znowu opracuje Studio Sonica, od lat współpracujące z Imperialem. Na informacje o twórcach i obsadzie będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.

„Nowi mutanci” w kinach od 3 kwietnia!

Dodaj komentarz