Dużo czasu minęło, odkąd Warner Bros. zabrało się za kontynuację jednej ze swoich najbardziej popularnych kreskówek, jaką są „Flintstonowie”. „Yabba Dabba Dinozaury” przedstawi nam bowiem historię dzieci głównych bohaterów, Pebbles oraz Bamm-Bamma, a towarzyszyć im będzie odnowiona kreska, którą możecie zobaczyć już na powyższym zdjęciu. Serial zadebiutuje w lutym na antenie stacji Boomerang.

Nie należy jednak oczekiwać, że usłyszymy w nim oryginalną polską obsadę z pierwotnej wersji produkcji. W 2015 roku, przy okazji filmu „Flintstonowie: Wielkie Łubu-dubu”, doszło do wymiany całej obsady na zlecenie dystrybutora i zapewne właśnie tych aktorów otrzymamy w nowej produkcji. W główne role wcielają się Grzegorz Pawlak (Fred Flintstone), Agnieszka Fajlhauer (Wilma Flintstone) Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Barney Rubbel) oraz Marta Dylewska (Betty Rubble).

Pebbles Flintstone, Bamm-Bamm Rubble i Dino są najlepszymi przyjaciółmi. Wiodą ze swoimi rodzinami spokojne życie w prehistorycznym Bedrock. Ich rodzice nie wiedzą jednak, że pociechy często uciekają do The Crags – dzikiej krainy zamieszkałej przez dinozaury.

„Yabba Dabba Dinozaury” na antenie stacji Boomerang zadebiutuje 29 lutego!

Dodaj komentarz