„Głębia” to piąta krótkometrażowa produkcja należąca do serii SparkShorts, która zadebiutowała dziś z polskim dubbingiem na platformie Disney+. Jej reżyserką jest Erica Milsom, która dotychczas pracowała przy realizacji dokumentalnych filmów na temat produkcji wytwórni Pixar. Przypominjmy, że poza krótkometrażówką „Nowa”, która zadebiutowała 12 listopada, czyli w dniu premiery Disney+, wszystkie dotychczasowe nie posiadały dialogów, a co za tym idzie, nie posiadają również dubbingu.

Za realizację polskiej wersji językowej odpowiedziane jest studio SDI Media. Reżyserem był Łukasz Lewandowski, dialogi napisał Piotr Lenarczyk, a nad produkcją czuwały Kamila Zofia Grabowska i Beata Jankowska. Producentem ze znamienia Disney Character Voices International, Inc. był Ryszard Kunce. Swoich głosów użyczli natomiast Mikołaj Chroboczek i Piotr Grabowski.

„Głębia” z serii SparkShorts jest już dostępna na platformie Disney+! Na chwilę obecną wciąż niewiadomo kiedy serwis wejdzie oficjalnie do Polski.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz