„Kleopatra w kosmosie” to nowa, napakowana humorem i akcją kreskówka, która w lutym zadebiutuje w polskiej telewizji. Serial powstał na podstawie serii książek autorstwa Mike’a Maihacka, a za jego realizację odpowiada studio DreamWorks Animation. Produkcja zadebiutuje na kanale teleTOON+ 17 lutego o godzinie 16:25. Regularna emisja od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie.

W głównych rolach w wersji oryginalnej występują: Lilimar Hernandez (Sophie w serialu „Bella i Buldogi” – Paulina Korthals), Katie Crown (Izzy w serii „Totalna Porażka” – Joanna Górniak), Jorge Diaz (Cisco Renaldo w serialu „Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci” – Jakub Mróz) oraz Sendhil Ramamurthy (Simon Masrani w filmie „LEGO Jurrasic World: Ucieczka Indominusa” – Piotr Bajtlik). Informacje na temat polskiej wersji językowej nie są jeszcze znane.

Nastoletnia Kleopatra zostaje przeniesiona 30 tysięcy lat w przyszłość, na planetę przypominającą jej rodzimy Egipt, która rządzona jest przez gadające koty. Dziewczyna dowiaduje się o swojej misji uratowania świata i by się do tego przygotować, musi odbyć trening w elitarnej akademii.

„Kleopatra w kosmosie” na antenie teleTOON+ od 17 lutego!

Dodaj komentarz