Już pod koniec stycznia na platformie Netflix zadebiutują ostatnie odcinki serialu „BoJack Horseman”. Ich zwiastun w polskiej wersji został opublikowany w serwisie, możecie zobaczyć go poniżej. Animowana produkcja dla dorosłych została stworzona przez Raphaela Bob-Waksberga, stając się jedną z najbardziej popularnych kreskówek platformy.

Ostatnich 10 odcinków będą wchodzić w skład drugiej części 6. sezonu. W głównych rolach powrócą: Jakub Wieczorek (BoJack Horseman), Maciej Nawrocki (Todd Chavez), Anna Sroka-Hryń (Princess Carolyn), Lidia Sadowa (Diane Nguyen) oraz Paweł Ciołkosz (Peanutbutter). Za realizację polskiej wersji będzie odpowiadało studio Start International Polska.

Serial opisuje historię antropomorficznego człowieka-konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w w latach 90. sitcomu „Rozbrykani”, którego życie po zakończeniu prac nad serialem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszy. Po latach staczania się postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

6. sezon serialu „BoJack Horseman” na platformie Netflix już od 31 stycznia!

Dodaj komentarz