„Power Players” to najnowsza propozycja od Man of Action, grupy twórców spod ręki których wyszły serie „Ben 10”, czy „Generator Rex”, bazująca na zabawkach chińskiej wytwórni Playmates Toys. Serial miał początkowo zadebiutować pod koniec lutego tego roku, jednak premiera została przesunięta, co mogło być spowodowane tym, że planowane wówczas odcinki nie miały jeszcze premiery w Stanach Zjednoczonych.

Francuską kreskówkę będzie można zobaczyć na antenie Cartoon Network już od 18 maja. Emisja odcinków będzie miała miejsce codziennie o godzinie 18:00, a powtórki kolejnych epizodów będzie można oglądać następnego dnia roboczego o 7:55. Na chwilę obecną obsada polskiej wersji oraz jej twórcy nie są jeszcze znani. Poniżej możecie obejrzeć fragment serialu w wersji angielskiej.

Axel jest chłopcem posiadającym super moc – potrafi przekształcić się w zabawkę! Razem ze swoimi kompanami, m.in.: Sierżantem Szarżą, Niedźwierzyńcą i Galilieo tworzą drużynę, która próbuje ocalić planetę przed złowieszczym Madcapem i jego armią.

„Power Players” na antenie Cartoon Network zadebiutuje już 18 maja!

Dodaj komentarz