W październiku zastanawialiśmy się czy dubbing do filmu „Bloodshot” jest możliwy. To nadchodząca produkcja stworzona na podstawie komiksów wydawnictwa Valiant Comics, a w główną rolę wcieli się Vin Diesel („Strażnicy Galaktyki vol. 2”). Poza nim na ekranie zobaczymy również takich aktorów jak: Guy Pearce (“Iron Man 3”), Eiza González (“Alita: Battle Angel”), czy Toby Kebbell (“Fantastyczna Czwórka”).

Choć niedawno ogłoszono oficjalnie, że film otrzymał kategorię wiekową PG-13, co stawia go na równi choćby z filmami należącymi do Kinowego Uniwersum Marvela, „Bloodshota” nie dane nam będzie obejrzeć z profesjonalnym polskim opracowaniem. To druga już pozycja, która okazuje się zawodem dla fanów dubbingu. Pierwszym rozczarowaniem okazały się „Ptaki Nocy” od Warner Bros. Tam jest chociaż wyższa kategoria wiekowa…

Po tym jak Ray Garrison, oficer marynarki wojennej oraz jego żona zostają zamordowani, zespół naukowców przywraca mężczyznę do życia przy użyciu nanotechnologii, tworząc z niego biologiczną maszynę do zabijania zwaną Bloodshot. Pod postacią superżołnierza ucieka z placówki naukowej, by zemścić się za śmierć ukochanej.

Dodaj komentarz