Platforma Netflix opublikowała dziś zwiastun odcinka specjalnego kreskówki „Wielkie przygody Kapitana Majtasa”. Produkcja bazuje na filmie „Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film” wytwórni DreamWorks Animation z 2017 roku. Do dzisiaj serial doczekał się łącznie 3. sezonów. Całość została stworzona na podstawie książek, których autorem jest amerykanin, Dav Pilkey.

Odcinek „Wielka interaktywn-o-rama Kapitana Majtasa” nie będzie jednak zwykłym epizodem, a epizodem interaktywnym. Oznacza to, że w trakcie seansu widz będzie mógł decydować o przebiegu fabuły w wielu różnych momentach. Najpopularniejszym przykładem tego typu programem był odcinek serialu „Czarne lustro” zatytułowany „Bandersnatch”.

Za realizację polskiej wersji serialu odpowiedzialne jest Studio Sonica. Reżyserem był Paweł Ciołkosz, dialogi napisali Rafał Fudalej i Bartek Fukiet, a w obsadzie znaleźli się: Filip Przybylski, Mateusz Weber, Mateusz Narloch, Maciej Nawrocki, Szymon Roszak i Artur Pontek.

Czwartoklasiści George i Harold uwielbiają robić kawały, tworzyć komiksy i zmieniać dyrektora szkoły w superbohatera w majtasach.

„Wielka interaktywn-o-rama Kapitana Majtasa” na platformie Netflix od 11 lutego

Dodaj komentarz