„Płazowyż” to nadchodząca premiera stacji Disney XD stworzona przez Matta Braly’ego, jednego z twórców serialu „Wodogrzmoty Małe”. Produkcja łączy w sobie gatunki przygody, komedii i fantasy. Pierwsza seria z liczbą 20 odcinków zadebiutuje w naszym kraju 23 marca. Jeszcze przed amerykańską premierą kreskówka otrzymała zamówienie na kolejny sezon. Zwiastun w wersji anglojęzycznej możecie obejrzeć poniżej.

W wersji oryginalnej głosu głównej bohaterce użycza Brenda Song, znana między innymi z roli London Tipton w sitomach „Nie ma to jak hotel” i „Nie ma to jak statek” (w polskiej wersji – Monika Pikuła). W obsadzie znaleźli się również: Justin Felbinger („Miles z przyszłości”), Bill Farmer („Myszka Miki”) oraz Amanda Leighton („Trolle: Impreza trwa!”).

Egocentryczna 13-latka, Anne Boonchy, zostaje przeniesiona na dziką wyspę o nazwie Płazowyż, pełną antropomorficznych żab i innych gigantycznych zwierząt. Zaprzyjaźnia się tam z 10-letnią żabę imieniem Sprig Palntar, któremu musi pomóc rozprawić się ze złymi ropuchami.

„Płazowyż” na antenie Disney XD od 23 marca!

Dodaj komentarz