W październiku na platformie Netflix zadebiutowała pierwsza część 6. i zarazem finałowego sezonu serialu „BoJack Horseman”. Ta skierowana dla dorosłych widzów kreskówka udostępniana była w serwisie od 2014 roku, a jej bieg kończy się dziś z liczbą 76 odcinków. Dziś bowiem opublikowane zostały ostatnie odcinki serialu należące do 6. sezonu. Poniżej możecie zapoznać się z polską obsadą i twórcami nowych odcinków.

Za realizację polskiej wersji językowej odpowiedzialne było studio Start International Polska. Reżysrią zajął się Mariusz Arno Jaworowski, a dialogi oraz teksty piosenek napisała Alicja Roethel. Nad realizacją dźwięku i montażem pracował Janusz Tokarzewski, kierownictwo muzyczne sprawował Jerzy Wierciński, a nad produkcją czuwała Anna Krajewska.

W głównych rolach powracają: Jakub Wieczorek (BoJack Horseman), Maciej Narwrocki (Todd Chavez), Anna Sroka-Hryń (Princess Carolyn), Lidia Sadowa (Diane Nguyen) oraz Paweł Ciołkosz (Peanutbutter).

Serial opisuje historię antropomorficznego człowieka-konia BoJacka Horsemana, gwiazdy popularnego w w latach 90. sitcomu „Rozbrykani”, którego życie po zakończeniu prac nad serialem zamieniło się w ciąg przypadkowych rauszy. Po latach staczania się postanawia rozpocząć karierę od nowa, wciąż zmagając się z uzależnieniami i wynikającymi z nich tragikomicznymi sytuacjami. W powrocie na szczyt pomagać mu będą jego współlokator Todd Chavez, agentka Carolyn i ghostwriterka Diane Nguyen.

„BoJack Horseman” z nowymi odcinkami już na Netfliksie!

Dodaj komentarz