„Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają” to najnowszy film oryginalny stworzony dla platformy Disney+. Produkcja jest komediodramatem opartym na serii książek autorstwa Stephana Pastisa i zgodnie z zapowiedziami zadebiutuje w sieci w najbliższy piątek. Choć nie wiadomo jeszcze, czy dane będzie nam obejrzeć ją z dubbingiem już w dniu premiery, poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem w polskiej wersji językowej.

W głównych rolach w filmie wystąpią: Ophelia Lovibond („Pan Popper i jego pingwiny”), Craig Robinson („Doktor Dolittle”) oraz Kyle Bornheimer, a w tytułowej roli zobaczymy Winslowa Fegleya. Głosów w polskim zwiastunie użyczli natomiast: Jakub Strach, Anna Terpiłowska, Przemysław Glapiński, Szymon Kuśmider, Karol Kwiatkowski, Anna Apostolakis, Andrzej Chudy, Miriam Aleksandrowicz i inni.

11-letni Timmy Fiasco prowadzi własną agencję detektywistyczną i uważa się za najlepszego detektywa w mieście. Pomagają mu jego niezawodni przyjaciele, szkolny kolega Rollo Tookus oraz półtora tonowy niedźwiedź polarny, Total.

„Timmy Fiasco: Błędy się zdarzają” na platformie Disney+ zadebiutuje 7 lutego.

Dodaj komentarz