„Glitch Tech” to nadchodzący serial animowany stworzony przez Erica Roblesa i Dana Milano i wyprodukowany przez Frederator Studios i Nickelodeon Animation Studios. Początkowo kreskówka miała zadebiutować na antenie Nickelodeon, jednak ostatecznie przeniosła się na platformę Netflix, ajej odcinki zostaną udostępnione subskrybentom już w lutym. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji w polskiej wersji jezykowej.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się m.in.: Ricardo Hurtado („Ratownicy z Malibu”), Luke Youngblood („Harry Potter i komnata tajemnic”) oraz Monica Ray. W polskim zwiastunie wystąpili natomiast: Karol Osentowski, Aleksandra Kowalicka, Aleksander Sosiński, Aleksnadra Grzelak i Andrzej Hausner. Warto zauważyć, że Karol Osentowski dubbingował już wcześniej oryginalnego aktora swojego bohatera we wspomnianych wyżej „Ratownikach z Malibu”, tak więc jest to miłe zachowanie jego głosu w tej produkcji.

Para nastolatków pracuje w sklepie z grami wideo, który służy za przykrywkę dla ich prawdziwego zajęcia: łapania potworów z gier, które wkradły się do naszego świata.

„Glitch Tech” na paltformie Netflix od 21 lutego!

Dodaj komentarz