22. film z serii Pokémon zadebiutuje pod koniec lutego na platformie Netflix. „Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja” będzie jednak zupełnie inny niż wszystkie dotychczasowe produkcje. Nie opowie on nowej, oryginalnej historii, a będzie funkcjonował jako remake obrazu „Pokémon: Film pierwszy”. Tym razem jednak nie będzie to standardowa animacja 2D charakterystyczna dla anime, a animacja CGI. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun w wersji anglojęzycznej.

Co ciekawe, na potrzeby nowej wersji filmu dialogi postaci w wersji japońskiej nagrano na nowo, wymieniając jednocześnie część obsady – nic z resztą dziwnego bo od premiery minęło ponad 20 lat. Co się tyczy polskiej wersji, o ile głosy głównych bohaterów najpewniej zostaną zachowane w tym filmie, po drodze w wieloletniej historii serii nastąpiło parę istotnych zmian, które najpewniej przeniosą się również na najnowszą produkcję.

Ash, Pikachu oraz ich przyjaciele Misty i Brock muszą stawić czoła Mewtwo – diabelnie potężnemu i niebezpiecznemu Pokémonowi, będącego wynikiem nieudanego eksperymentu naukowców z Zespołu R. Zafascynowany swoją potęgą, postanawia podporządkować sobie świat.

„Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja” na platformie Netflix od 27 lutego!

Dodaj komentarz