Wytwórnia, która dała nam całą serię filmów o psiakach, takich jak „Drużyna Buddiego”, „Kudłaty zaprzęg”, czy „Superpsiaki” wchodzi do gry z pierwszym serialem! W lutym zadebiutuje bowiem produkcja „Psia Akademia”, która choć stworzona dla stacji Disney Channel, w Polsce udostępniona zostanie na platformie Netflix. Zwiastun w polskiej wersji językowej możecie obejrzeć poniżej!

Licząca 22 odcinki seria dla młodszych widzów, łączy ze sobą zarówno grę żywych aktorów, jak i prawdziwe czworonogi. W głównych rolach występują: Don Lake, Christian Convery, Aria Birch. W zwiastunie głosów bohaterom użyczyli natomiast: Grzegorz Kwiecień, Waldemar Barwiński, Damian Kulec, Maksymilian Michasiów, Magdalena Herman-Urbańska oraz Janusz Wituch.

Morgan przenosi się do równoległego wymiaru, w którym jego dziadek prowadzi Psią Akademię, ucząc młode szczeniaki jak zostać prawdziwymi psami. Chłopiec, któremu towarzyszyć będą Serduszko, Iskra i Świst, stanie się częścią przepowiedni i na jego barkach spocznie trudne zadanie jakim jest przywrócenie więzi między ludźmi i psami.

„Psia Akademia” na platformie Netflix zadebiutuje 21 lutego!

Dodaj komentarz