Cenega wypuściła wczoraj zwiastun nowej gry, która choć nie posiada jeszcze daty premiery, ma zadebiutować pod koniec tego roku. „Outriders” jest produkcją polskiego studia People Can Fly, które pracowało nad takimi tytułami jak „Gears of War: Judgment”, czy „Painkiller”. Będzie utrzymana w klimatach strzelanki science fiction wzbogaconą o elementy RPG. Dostępna będzie na komputerach stacjonarnych oraz platformach PS4, PS5, X-One oraz X-One Series X.

Gra naturalnie dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej, a ponizej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun z dubbingiem. Narrację prowadzi w nim Marta Markowicz-Dziarkowska. Na obecną chwilę pełna obsada oraz twórcy nie są jeszcze znani.

Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę. Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.

„Outriders” zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku!

Dodaj komentarz