„Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja”, czyli 22. pełnometrażowy film z serii Pokémon, zadebiutuje na platformie Netflix pod koniec lutego. Produkcja będzie funkcjonowała jako remake „Pokémon: Film pierwszy” z 1998 w nowej odsłonie graficznej. Zwiastun mozecie obejrzeć poniżej w wersji z polskim dubbingiem!

Głosów w zwiastunie użyczają: Hanna Kinder-Kiss (Ash), Szymon Kuśmider (Mewtwo), Mieczysław Morański (doktor Fuji) oraz Mirosław Wieprzewski (Meowth). Zwiastun wskazuje, że w stosunku do pierwowzoru wymieniony został m.in. innymi głos głównego antagonisty, którego wcześniej dubbingował nieżyjący już Marek Obertyn. Choć należy oczekiwać, że większość drugoplanowych postaci otrzyma nowe głosy, wszystko wskazuje na to, że w głównych bohaterowów wcielą się aktorzy obecnie grając ich choćby w serialu.

Ash, Pikachu oraz ich przyjaciele Misty i Brock muszą stawić czoła Mewtwo – diabelnie potężnemu i niebezpiecznemu Pokémonowi, będącego wynikiem nieudanego eksperymentu naukowców z Zespołu R. Zafascynowany swoją potęgą, postanawia podporządkować sobie świat.

„Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja” na platformie Netflix od 27 lutego!

Dodaj komentarz