Dziś na antenie teleTOON+ zadebiutowała nowa kreskówka zatytułowana „Kleopatra w kosmosie”. To pełna akcji i humoru produkcja stworzona na bazie serii książek autorstwa Mike’a Maihacka. Za jej realizację odpowiedzialne jest studio DreamWorks Animation. Stacja będzie emitowała kolejne odcinki serialu od poniedziałku do piątku o godzinie 16:25.

Polską wersję językową stworzyło Studio Sonica. Reżyserią i dialogami, do tłumaczenia Joanny Kałuży, zajęła się Izabella Bukowska-Chądzyńska. Realizacją dźwięku zajęła się Agnieszka Stankowska, a nad produkcją czuwała Agnieszka Kudelska. Głosów postaciom użyczyli: Beata Wyrąbkiewicz (Kleo), Piotr Bajtlik (Brian), Agnieszka Kudelska (Akila), Waldemar Barwiński (Khensu), Magdalena Herman-Urbańska (Callie), Zbigniew Konopka (Octavian), Paweł Ciołkosz (Zaid) i inni.

Nastoletnia Kleopatra zostaje przeniesiona 30 tysięcy lat w przyszłość, na planetę przypominającą jej rodzimy Egipt, która rządzona jest przez gadające koty. Dziewczyna dowiaduje się o swojej misji uratowania świata i by się do tego przygotować, musi odbyć trening w elitarnej akademii.

„Kleopatra w kosmosie” już na kanale teleTOON+!

Dodaj komentarz