„Dziennik przyszłej Pani Prezydent” to kolejny serial komediowy wyprodukowany dla platformy Disney+. Choć jego premiera w serwisie miala miejsce w połowie stycznia, dopiero dziś udostępniony został zwiastun w wersji z polskim dubbingiem. W tytułowej roli występują Tess Romero jako młoda Elena oraz Gina Rodriguez jako starsza Elena, Pani Prezydent. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

W zwiastunie głosów postaciom użyczyli: Agnieszka Mrozińska, Daria Dormitz, Monika Węgiel-Jarocińska, Antoni Scardina, Klementyna Umer i Karol Kwiatkowski. Nie wiadomo kiedy z dubbingiem pojawi się sam serial, bo Disney+ wciąż nie został oficjalnie uruchomiony w naszym kraju, jednak należy podejrzewać, że powyższych aktorów usłyszymy również w ostatecznej obsadzie.

Elena jest 12-letnią amerykanką pochodzenia kubańskiego, która zmaga się z problemami związanymi z okresem dojrzewania, jednocześnie pragnąc zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Serial śledzi losy dziewczyny z perspektywy jej starszej wersji, która objęła już wymarzony urząd.

„Dziennik przyszłej Pani Prezydent” wkrótce na platformie Disney+!

Dodaj komentarz