„Gwiazdka” to tytuł nowego filmu oryginalnego Disney+ zapowiedzianego jeszcze przed startem platformy. Młodzieżowy dramat w reżyserii Julii Hart bazuje na powieści autorstwa Jerry’ego Spinelli z 2000 roku. W wersji oryginalnej wystąpili m.in.: Grace VanderWaal, Graham Verchere, Giancarlo Esposito, Karan Brar i Maximiliano Hernández. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu w polskiej wersji językowej!

W obsadzie dubbingu zapowiedzi znaleźli się m.in.: Miłosz Konkel, Franciszek Dziduch, Wiktoria Gorodeckaja oraz Miłogost Reczek. Nie wiemy jeszcze, czy będzie to ostateczna obsada polskiej wersji, warto jednak zwrócić uwagę, że ostatni z aktorów użycza głosu Giancarlo Esposito, czyli aktorowi, którego już wcześniej mogliśmy usłyszeć w seriali „Mandalorian” z głosem Marka Kality. Bardzo możliwe, że w przeciwieństwie do innych filmów oryginalnych platformy, „Gwiazdka” będzie dostępna również w polskiej wersji językowej już w dniu światowej premiery.

Leo Borlock jest nieśmiałym nastolatkiem, który bardzo chce wtopić się tłum, dopóki w jego szkole nie pojawia się Gwiazdka – dziewczyna niezwykle kolorowa i otwarta na świat. Przez zachwyt uczniów nad jej osobą, szybko staje się bardzo popularniejsza w szkole, co przyprawia zakochanego w niej Leo o emocjonalny rollercoaster.

„Gwiazdka” na platformie Disney+ zadebiutuje 13 marca! Na razie brak oficjalnych informacji na temat startu Disney+ w Polsce.

Dodaj komentarz