Dziś na platformie Netflix zadebiutował serial animowany „Glitch Tech” stworzony przez Erica Roblesa i Dana Milano oraz wyprodukowany przez Frederator Studios i Nickelodeon Animation Studios. Choć kreskówka miała zadebiutować niegdyś na antenie Nickelodeon, ostatecznie przeniosła się do streamingowego giganta. Poniżej możecie zapoznać się z polską obsadą i twórcami!

Polski dubbing opracowało studio SDI Media. Reżyserem był Bartosz Wesołowski, a dialogi napisał Dariusz Kosmowski. W głównych rolach występują: Karol Osentowski (High Five), Aleksandra Kowalicka (Miko), Aleksander Sosiński (Mitch), Cezary Kwieciński (Papi), Albert Osik (Bitt) oraz Andrzej Hausner (Phil). Warto zauważyć, że Karol Osentowski użyczał głosu oryginalnemu aktorowi, Ricardo Hurtadowi, w filmie „Ratownicy z Malibu”.

W pozostałych rolach: Karolina Bacia, Dariusz Błażejewski, Konrad Darocha, Aleksandra Grzelak, Magdalena Herman-Urbańska, Adrianna Izydorczyk, Kuba Jurzyk, Julia Kołakowska-Bytner, Damian Kulec, Łukasz Lewandowski, Maksymilian Michasiów, Gracja Niedźwiedź, Tomasz Olejnik, Katarzyna Owczarz, Monika Pikuła, Paulina Szostak, Anna Ułas, Bartosz Wesołowski, Anna Wodzyńska.

Para nastolatków pracuje w sklepie z grami wideo, który służy za przykrywkę dla ich prawdziwego zajęcia: łapania potworów z gier, które wkradły się do naszego świata.

„Glitch Tech” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz