Na platformie Netflix zadebiutował właśnie zwiastun nowego serialu aktorskiego zatytułowanego „List do króla” w wersji z polskim dubbingiem. To adaptacja powieści holenderskiej autorki Tonke Dragt z 1962 roku, która zadebiutuje globalnie już w marcu. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Islam Bouakkaz, Jack Barton, Ruby Ashbourne Serkis, Jonah Lees, Jonah Lees i znany z serii „Władca pierścieni” David Wenham. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

Co ciekawe, to pierwsza aktorska produkcja oryginalna streamingowego giganta, która otrzymała polski dubbing od czasu „Wiedźmina”. Oczywiście różni się ona treścią, bo przeznaczona jest do znacznie młodszej widowni, jednak dotychczas bardzo niewiele tego typu seriali otrzymywało dubbing. Co ciekawe, produkcja „Locke & Key”, która zadebiutowała w lutym, również miała kategorię wiekową 13+ ale Netflix zlecił jedyne marną szeptankę.

Piętnastoletni Tiuri wyrusza na wyprawę, aby z pomocą dzielnych przyjaciół i nadzwyczajnych magicznych mocy dostarczyć tajną wiadomość, która może ocalić królestwo.

„List do króla” na platformie Netflix od 20 marca!

Dodaj komentarz