Już za parę dni na platformie Netflix zadebiutuje specjalny odcinek serialu animowanego „Carmen Sandiego” zatytułowany „Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść”. Produkcja pojawiła się w serwisie w styczniu ubiegłego roku, a do dziś udostępnione zostały 2 sezony liczące łącznie 19 odcinków. Najnowszy, po raz kolejny będzie odcinkiem interaktywnym, w którym widzowie będą mieli możliwość zadecydowania o tym, jak potoczy się fabuła. Ostatnią produkcją, którą mogliśmy oglądać w tej technologii był specjalny odcinek kreskówki „Wielkie przygody Kapitana Majtasa”.

W zwiastunie polskiej wersji wystąpili m.in.: Julia Łukowiak, Kaj Pilczuk, Mikołaj Klimek i Ewa Serwa. Za realizację polskiej wersji odpowiedzialne było dotychczas BTI Studios. Do dialogów Moniki Maleszy reżyserował Jan Aleksandrowicz-Krasko. W głównych rolach wystąpili: Julia Łukowiak, Kaj Pilczuk, Agata Skórska, Modest Ruciński, Jakub Świderski i Matylda Damięcka. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun w polskiej wersji, który został niedawno udostępniony na platformie.

Złodziejka, która wykorzystuje swoje umiejętności w dobrej sprawie. Carmen Sandiego podróżuje po świecie, udaremniając złowieszcze plany V.I.L.E.

„Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść” zadebiutuje na platformie Netflix już 10 marca!

Dodaj komentarz