Solowa produkcja o Nataszy Romanow, czyli tytułowej „Czarnej Wdowie”, zaebiutuje w polskich kina już w maju. Dziś Disney opublikował drugi zwiastun filmu, który możecie obejrzeć poniżej z dubbingiem. Obraz rozpocznie 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela, jednak ze wzgledu na wydarzenia z filmu „Avengers: Koniec gry”, będzie on funkcjonował jako prequel, a jego akcja rozgrywać się będzie po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” z 2014 roku.

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a towarzyszyć jej będą Florence Pugh, David Harbour i Rachel Weisz. Co ciekawe, w polskiej wersji nowej zapowiedzi wystąpili dokładnie ci sami aktorzy, co w pierwszej. Głosów postaciom użyczają: Wiktoria Gorodeckaja, Zuzanna Saporznikow, Wojciech Żołądkowicz i Dorota Landowska. Należy jednak pamiętać, że poza powracającą rolą tytułowej Wdowy, reszta polskich aktorów może nie znaleźć się w ostatecznej obsadzie.

Ścigana przez niebezpiecznego wojownika, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć, Natasza Romanow musi stawić czoła swoim demonom z przeszłości.

„Czarna Wdowa” zadebiutuje w kinach 1 maja!

Dodaj komentarz