Za niespełna tydzień na kanale Cartoon Network zadebiutuje nowa kreskówka zatytułowana „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”. Dziś na oficjalnym kanale YouTube stacji pojawił się jej pierwszy klip, który daje nam spojrzenie na polską wersję językową. Twórcą serialu jest Parker Simmons („OK K.O.! Po prostu walcz”). Emisja codziennie od 9 marca o godzinie 16:10.

Podobnie jak większość produkcji stacji Cartoon Network i Boomerang, polski dubbing w publikowanych materiałach jest nagrywany z ostateczną obsadą, tak więcej w serialu wystąpią m.in.: Wojciech Chorąży (Mao Mao), Damian Kulec (Borsukowaty), Karolina Bacia (Nietoperek) oraz Jan Staszczyk, Kamil Pruban, Sebastian Machalski, Agata Paszkowska i Bartosz Wesołowski. Polska wersja została najprawdopodobniej opracowana przez studio SDI Media.

Mao Mao jest kocim samurajem, który jako nowy szeryf strzeże bezpieczeństwa w Dolinie Czystego Serca. Wraz z swoimi przyjaciółmi, Nietoperkiem oraz Borsukowatym, przeżywa całą masę fascynujących przygód. Pomimo różnych charakterów muszą działać razem by przezwyciężyć wszystkich przeciwników.

„Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” na antenie Cartoon Network od 9 marca!

Dodaj komentarz