„Połączeni” to nowy film studia Sony Picture Animation, którego pierwszy zwiastun własnie zadebiutował w sieci. Komedia pochodzi od producentów Phila Lorda i Christophera Millera („Spider-Man Uniwersum”) oraz reżysera Mike’a Rianda’ego („Wodogrzmoty Małe”). Zapowiedź animacji w wersji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej!

W oryginalnej obsadzie znaleźli się m.in.: Abbi Jacobson („LEGO Ninjago: Film”), Eric André („Rozczarowani”), Maya Rudolph („Big Mouth”) oraz nagrodzona Oscarem Olivia Coleman („The Crown”). W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Grzegorz Kwiecień, Barbara Kałużna, Kamil Pruban i inni. Za realizację dubbingu najprawdopodobniej odpowiedzialne będzie studio Start International Polska.

Katie Mitchell, utalentowana nastolatka, dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Jej rodzina postanawia odwieść dziewczynę na uczelnię, robiąc sobie jednocześnie wycieczkę krajoznawczą. W trakcie podróży dochodzi jednak do ataku nowej generacji robotów na Ziemię i rodzina jest zmuszona uratować przed nimi całą planetę.

„Połączeni” w kinach od 25 września!

Dodaj komentarz