W kwietniu do polskich kin wejdzie film „Nowi Mutanci”, ostatnia produkcja o X-Menach spod szyldu studia 20th Century Fox. W końcu, bo data jego premiery wielokrotnie była przekładana. Obraz brazuje na komiksach wydawnictwa Marvel i opowiada o zupełnie nowej grupie mutantów. W głównych rolach wystąpią młode gwiazdy ostatnich lat: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, czy Charlie Heaton, a w ich przeciwnika wcieli się Antonio Banderas („Doktor Dolittle”). Choć dystrybutor nie udostępnił zadnego zwiastuna z dubbingiem, ponizej prezentujemy Wam główną obsadę polskiej wersji!

Głosów głównym bohaterom użyczają:
– Justyna Kowalska jako Rahne Sinclair (Maisie Williams z serialu „Gra o Tron”)
– Natalia Kujawa jako Illyana Rasputin (Anya Taylor-Joy z filmu „Playmobil: Film”)
– Jędrzej Hycnar jako Sam Guthrie (Charlie Heaton z serialu „Stranger Things)
– Kaja Kozłowska jako Dani Moonstar (Blu Hunt z serialu „The Originals”)
– Michał Klawiter jako Roberto da Costa (Henry Zaga z serialu „Trzynaście powodów”)
– Kinga Ilgner jako doktor Reyes (Alice Braga)

Informacji na temat głosu głównego przeciwnika, granego przez Antonio Banderasa, wciąż brak. Wraz z listą twórców pojawi się bliżej premiery filmu. Możemy jednak przypuszczać, że dubbing został opracowany przez Studio Sonica, podobnie jak wszystkie dotychczasowe filmy dystryubutora Imperial Cinepix.

Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.

„Nowi mutanci” w kinach od 3 kwietnia!

Dodaj komentarz