„Altered Carbon: Resleeved” to nowy film animowany Netfliksa dla dorosłych widzów, osadzony w uniwersum serialu „Altered Carbon” – niedostępnego niestety z polskim dubbingiem. Produkcja została stworzona na podstawie twórczości Richarda K. Morgana w cyberpunkowym stylu, a jej pierwszy zwiastun został dziś w nocy udostępniony również w polskiej wersji językowej. Scenarzystą filmu jest Dai Sato, który pracował wcześniej przy anime „Cowboyu Bebop” oraz grach z serii „Ghost in the Shell” i „Resident Evil”.

Choć żaden członek oryginalnej obsady nie został jeszcze ogłoszony, zwiastun z napisami udostępniony na kanale YouTube posiada japońską ścieżkę dźwiękową. Może to oznaczać, że w przeciwieństwie do np. serialu „Castlevania” tym razem otrzymamy pełnokrwiste japońskie anime, a nie stworzony w stylu anime serial amerykański. Głosów w polskiej wersji użyczają m.in.: Monika Węgiel-Jarocińska, Karolina Bacia, Otar Saralidze i inni.

Na planecie Latimar, Takeshi Kovacs prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci szefa jakuzy. Musi też ochronić tatuażystkę, którą interesuje się C-TAC.

„Altered Carbon: Resleeved” na platformie Netflix od 19 marca!

Dodaj komentarz