Niedawno informowaliśmy o zwiastunie nowego filmu wytwórni Warner Bros., „Wiedźmy”. To nowa produkcja Roberta Zemeckisa, twórcy serii „Powrót do przyszłości”, wyprodukowana wspólnie z Guillermo Del Toro („Pacific Rim”). Jak się okazuje, film zadebiutuje w polskich kinach 1 stycznia, czyli w Nowy Rok. Poza datą premiery, na profilu kina Helios pojawił się również zdubbingowany zwiastun „Wiedźm”, który prezentujemy poniżej. Przypomnijmy, że produkcja jest komedią fantasy bazującą na powieści autorstwa Roalda Dahla. Nie jest jednak pierwsza – pierwsze „Wiedźmy” weszły na duże ekrany w 1990 roku, a pięć lat później na antenie Canal+ wyemitowano je w wersji z polskim dubbingiem.

W głównych rolach w filmie występują: Anne Hathaway („Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny”), Octavia Spencer („Rodzina od zaraz”), Stanley Tucci („Transformers: Wiek zagłady”) oraz Chris Rock (seria Madagaskar). Jak dobrze wiemy, wszyscy wymienieni aktorzy dubbingowani byli już w naszym kraju wielokrotnie. W zwiastunie natomiast głosów postaciom użyczają: Katarzyna Gniewkowska (rola Octavii Spencer), Anna Dereszowska (rola Anny Hathaway), Marek Kalita (rola Stanleya Tucci) oraz Arkadiusz Jakubik (rola narratora). Na chwilę obecną nie wiadomo, czy obsada jest ostateczna.

Podczas pobytu w hotelu wraz ze swoją babcią, 7-letni chłopiec przypadkiem trafia na konferencję wiedźm, a ich Królowa zamienia staruszkę w mysz.

„Wiedźmy” zadebiutują w kinach od 1 stycznia!

Dodaj komentarz