W 2018 roku zakończyła się produkcja serialu „Pora na przygodę!” emitowanego w Polsce na antenie Cartoon Network. Teraz jej twórca, Pendelton Ward, powraca z zupełnie nową produkcją! „The Midnight Gospel” to kreskówka dla widzów dorosłych, która już wkrótce zadebiutuje na platformie Netflix, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się: Duncan Trussell, Phil Hendrie oraz Drew Pinsky. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun w wersji z polskim dubbingiem.

Nie trudno zauważyć, że styl animacji czerpie dużo ze swojego poprzednika, jednak wszechobecnych wnętrzności, wulgaryzmów oraz poziom wariactwa stawia go na równi z takimi produkcjami jak „BoJack Horseman”, czy „Big Mouth”. W obsadzie polskiego zwiastuna znaleźli się m.in.: Bartosz Wesołowski, Agata Pruchniewska, Jacek Król i Piotr Bąk. Pełną listę twórców i obsadę poznamy w dniu premiery.

Clancy posiada statek kosmiczny wyposażony w wielofunkcyjny symulator, pozwalający zgłębiać egzystencjalne zagadnienia dotyczące życia, śmierci i stanów pośrednich.

„The Midnight Gospel” na platformie Netflix zadebiutuje 20 kwietnia!

Dodaj komentarz