„Rodzeństwo Willoughby” to kolejna pełnometrażowa animacja platformy Netflix, która zadebiutuje już w kwietniu, a dziś udostępniono jej zwiastun. Produkcja bazuje na powieści autorstwa Lois Lowry, która w Polsce została wydana pod tytułem „Nikczemny spisek”. Film po raz pierwszy pokazano na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy w ubiegłym roku, dzięki czemu, tak jak jej poprzednik, nagrodzony aż trzema Srebrnymi Synchronami, „Klaus”, będzie mógł brać udział w wyścigu po Oscara.

Za obraz odpowiada Kris Pearn, reżyser filmu „Klopsiki kontratakują”, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się m.in.: Ricky Gervais („Praziomek”), Maya Rudolph („Wielka Szóstka”), Will Forte („Luis i obcy”), Martin Short („Rodzina Addamsów”), czy wokalistka Alessia Cara („Vaiana: Skarb oceanu”). W obsadzie polskiego zwiastuna głosów użyczyli natomiast: Ewa Konstancja Bułhak, Waldemar Barwiński, Magdalena Wasylik, Kludiusz Kaufmann, Anna Apostolakis, Anna Ułas, Sławomir Pacek i inni.

Kiedy egoistyczni rodzice Willoughby porzucają czwórkę swoich potomków, dzieciaki muszą nauczyć się, jak dostosować swoje staromodne wartości do współczesnej rzeczywistości i stworzyć nową rodzinę na miarę obecnych czasów.

„Rodzeństwo Willoughby” zadebiutuje na platformie Netflix 22 kwietnia!

Dodaj komentarz