Dziś na platformie Netflix zadebiutował nowy sitcom zatytułowany „Big Show i jego show”. To pierwsza z dwóch produkcji, zapowiedzianych przez giganta streamingowego na kwiecień, które biorą na warsztat tematykę wrestlingu. W głównej roli w serialu występuje znany zawodnik tego sportu, Big Show, a towarzyszą mu m.in.: Jaleel White („Sonic Underground”), Allison Munn („Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”) oraz Reylynn Caster, Lily Brooks O’Briant i Juliet Donenfeld. Reżyserem części odcinków jest Phil Lewis, znany z roli pana Moseby’ego w serialach „Nie ma to jak hotel” i „Nie ma to jak statek”.

Pomimo braku polskiego zwiastuna zwiastuna, polska wersja językowa została zrealizowana w BTI Studios. Reżyserem był Jan Aleksandrowicz-Krasko, dialogi napisała Hanna Osuch, a nad realizacją dźwięku i montażem pracował Sławomir Karolak. Produkcją kierował Julian Osławski.

Głosów postaciom użyczyli: Michał Piela (Big Show), Joanna Pach-Żbikowska (Cassy), Maria Janiszewska (JJ), Magdalena Herman-Urbańska (Lola), Magda Kusa (Mandy) oraz Tomasz Błasiak (trener), Jacek Kopczyński (Terry), Izabela Bujniewicz (pani Regee), Dariusz Odija (Mark), Adam Szyszkowski (Mick), Antonina Żbikowska (Monica B.), Jan Aleksandrowicz-Krasko (Rikishi), Agata Skórska (Alex), Łukasz Górski (Crowley), Lila Wassermann (Kennedy) i inni.

Były wrestler WWE, Big Show, schodzi z ringu i jest gotowy na trudniejsze wyzwanie: wychowywanie z żoną trzech córek na Florydzie.

„Big Show i jego show” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz