Światło dziennie ujrzał dzisiaj zwiastun nowego filmu młodzieżowego zatytułowanego „Więcej niż myślisz”. To komediodramat, który w dużej mierze porusza tematykę LGBT i tak również promowany jest przez streamingowego giganta. To kolejny ważny ruch Netfliksa, który tego typu produkcjami z dubbingiem edukuje swoich widzów. Nie robią tego natomiast dystrybutorzy kinowi, wciąż wypuszczając nastoletnie dramy jedynie w wersji z napisami. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

Reżyserką i scenarzystka produkcji jest Alice Wu, a w głównej obsadzie wystąpią: Leah Lewis („Przyjacióki od czasu do czasu”), Alexxis Lemire („Szczury laboratoryjne: Jednostka elitarna”) oraz Daniel Diemer, któremu w zwiastunie głosu użycza Damian Kulec. Pełną obsadę polskiego dubbingu oraz jego twórców poznamy w dniu premiery filmu.

Nieśmiała kujonka Ellie zostaje wynajęta przez Paula — uroczego, ale niezbyt elokwentnego sportowca — by pomóc mu poderwać popularną dziewczynę. Wbrew dzielącym ich różnicom ten układ biznesowy szybko przeradza się w przyjaźń. Sprawy się komplikują, gdy Ellie stwierdza, że obiekt westchnień Paula podoba się również jej.

„Więcej niż myślisz” na platformie Netflix od 1 maja!

Dodaj komentarz