Na platfofmir Netflix dostępny jest już nowy serial dokumentalny zatytułowany „Absurdalna planeta”. To produkcja, która w zabawny sposób przedstawia widzom najdziwniejsze i najśmieszniejsze gatunki zwierząt. 12-odcinkowy serial pokazuje takie zwierzęta jak: nosacze, latające węże i motyle, które spijają łzy ślimaków. W rolę narratorki w wersji oryginalnej wcieliła się Afi Ekulona, znana z serialu „Chirurdzy”. Ponizej prezentujemy obsadę rodzimego dubbingu.

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne jest studio Start International Polska. Reżyserem i dialogistą serialu jest Maciej kowalski, realizacją oraz zgraniem zajął się Janusz Tokarzewski, a reżyserem muzycznym i autorem tekstów piosenek był Michał Skarżyński. Produkcją kierowała Magdalena Muszyńska.

Głosu głównej postaci, Matce Naturze, użyczyła Monika Węgil-Jarocińska, a w pozostałych rolach wystąpili również: Karolina Bacia, Przemysław Glapiński, Dominika Kachlik, Maciej Kowalski, Klaudia Kuchtyk, Damian Kulec, Sebastian machalski, Maciej Maciejewski, Maksymilian Michasiów, Magdalena Osińska, Sebastian Perdek, Szymon Roszak, Michał Skarżyński, Agata skórska, Joanna Sokołowska, Kamil Załuska i Wojciech Żołądkowicz.

W tym zabawnym naukowym serialu występuje obsada dziwacznych stworzonek i sama Matka Natura, która podgląda życie najdziwniejszych zwierząt na Ziemi.

„Absurdalna planeta” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz