Dziś na antenie Disney Channel zadebiutuje nowy serial komediowy zatytułowany „Sydney na maksa”. Twórcą produkcji jest Mark Reisman, a w głównych rolach wystąpią Ruth Righi, Ian Reed Kesler, Caroline Rhea, Ava Kolker, Jackson Dollinger i Christian J. Simon. W maju zeszłego roku serial otrzymał zamówienie na drugi sezon, a następnie w listopadzie od razu na trzeci, mimo że drugi był dopiero w produkcji.

Pierwsza seria liczy sobie 21 odcinków, a ich emisja na Disney Channel będzie miała miejsce od poniedziałku do piątku o 16:00. Powtórkę danego odcinka będzie można obejrzeć tego samego dnia o 20:35, a maraton z całego tygodnia w weekend – w soboty od 10:55, a w niedzielę od 13:00.

Poniżej prezentujemy fragment pierwszego odcinka, w którym głosów użyczyli: Lila Wassermann (Sydney), Kamil Kula (Max), Joanna Węgrzynowska-Cybińska (babcia Judy), Michał Rosiński (młody Max), Katarzyna Wincza (Olive) i Mateusz Panasiuk (Leo). Za realizację polskiej wersji odpowiedzialne jest studio SDI Media, jej reżyserem był Artur Tyszkiewicz, a dialogi napisała m.in. Hanna Malarowska.

Nastoletnia Sydney Reynolds, wspierana przez swojego tatę Maxa, mierzy się z wyzwaniami związanymi z dorastaniem. Zawsze też może liczyć na swoją najlepszą przyjaciółkę Olive oraz babcię Judy, która doskonale zna i rozumie dziecięce wybryki.

„Sydney na maksa” już na Disney Channel!

Dodaj komentarz