Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku, czyli „The Last Of Us: Part II” zadebiutuje już w czerwcu. To kontynuacja przebojowej gry z 2013 roku, łączącej w sobie elementy akcji, przygody i horroru. Twórcą produkcji jest studio Naughty Dog („Uncharted”), a fabuła kontynuuje wątki rozpoczęte w pierwszej części, przy czym przenosi graczy 5 lat w przyszłości. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun fabularny udostępniony własnie w polskiej wersji językowej.

„The Last Of Us: Part II” będzie dostępne na konsolach PlayStation 4. W wersji oryginalnej powracają Troy Baker i Ashley Johnson, a w polskim dubbingu możemy ponownie usłyszeć takich aktorów jak Krzysztof Banaszyk, Anna Cieślak, Robert Jarociński, Paweł Ciołkosz oraz Bartosz Wesołowski. Pełną obsadę oraz twórców rodzimej wersji poznamy bliżej premiery. Przypomnijmy, że dubbing do pierwszej części zebrał bardzo pozytywne opinie wśród graczy.

Po tym, jak spokój odnaleziony przez Ellie w Jackson zostaje brutalnie zburzony, bohaterka postanawia wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy za to odpowiadają.

„The Last Of Us: Part II” w sprzedaży od 19 czerwca!

Dodaj komentarz