Dziś na antenie Disney Channel rozpoczęła się emisja zupełnie nowych odcinków serialu „Raven na chacie”. To sitcom będący kontynuacją serialu „Świat Raven”, w którym w głównych rolach powracają Raven-Symoné oraz Anneliese van der Pol. Polska emisja 3. sezonu rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku, w ramach którego pokazano 9 odcinków. Kolejne będzie można oglądać na antenie stacji od poniedziałku do piątku o 17:00. Powtórki tego samego dnia o 21:05, kolejnego dnia o 16:30 oraz w weekendowe maratony: w soboty od 13:00 i w niedziele od 10:55.

Polski dubbing opracowało studio SDI Media. Nowe odcinki reżyserował Artur Tyszkiewicz do dialogów Krzysztofa Pieszaka. Kierownictwo muzyczne sprawował Piotr Gogol. Głosów głównym bohaterom użyczają: Anna Sroka-Hryń (Raven Baxter), Jan Szydłowski (Booker Baxter-Carter), Katarzyna Ankudowicz (Chelsea Grayson), Zofia Modej (Nia Baxter-Carter), Paweł Szymański (Levi Grayson), Zuzanna Jaźwińska (Tess).

Szkolne przyjaciółki, Raven i Chelsea, są już dorosłe i obie rozwiedzione. Mieszkają razem z Bookerem i Nią oraz synem Chelsea – Levim. Raven wciąż miewa przebłyski przyszłości, a Booker odziedziczył ową zdolność, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

„Raven na chacie” z nowymi odcinkami juz na Disney Channel!

Dodaj komentarz