Dzis na antenie stacji Boomerang debiutuje nowa kanadyjska kreskówka zatytułowana „Agent Binky: Pets of Universe”. Produkcja została stworzona przez studio Nelvana, odpowiedzialne za masę popularnych seriali takich jak: „6 w pracy”, „Przygody Timmy’ego”, czy „Magiczny autobus”. Nowa propozycja to animacja komputerowa dla młodszej widowni, oparta na serii książek autorstwa Ashley Spires, której odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o 15:00. Poniżej prezentujemy obsadę i twórców polskiej wersji.

Dubbing powstał w studio SDI Media. Reżyserem był Szymon Waćkowski, dialogi napisała Zuzanna Chojecka, a w głównych rolach występują: Szymon Roszak (Binky), Szymon Mysłakowski (Loo), Angelika Kurowska (Nola), Justyna Kowalska (Gracie), Fabian Kocięcki (Fluffy), Bartosz Wesołowski (Gordon), Kinga Suchan (duży człowiek) oraz Jakub Strach (mały człowiek).

Binky jest agentem w prestiżowej agencji kosmicznej, która na pozór wygląda jak najzwyklejszy dom. Razem z całą załogą bystrych zwierzaków, codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami i chroni swoją ludzką rodzinę – nawet jeśli to oznacza rezygnację z popołudniowej drzemki.

„Agent Binky: Pets of Universe” już na antenie stacji Boomerang!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz