W czerwcu na antenie Cartoon Network zadebiutują nowe odcinki serialu animowanego „Jabłko i Szczypior”. To produkcja stworzona przez George’a Gendiego („Niesamowity świat Gumablla”) dla Cartoon Network Studios, przedstawiająca historię dwóch antropomorficznych przyjaciół – tytułowych Jabłka i Szczypiora. Kreskówka pojawiła się w naszym kraju we wrześniu 2018 roku i dopiero teraz doczeka się emisji nowych odcinków.

2. sezon serialu zadebiutuje na antenie stacji 15 czerwca o godzinie 17:30, a jego kolejne odcinki będzie można zobaczyć codziennie o tej samej porze. W gościnnej roli w polskiej wersji językowej wystąpi natomiast znana kucharka i jurorka programów kulinarnych, Anna Starmach. W pierwszym z nowych odcinków prowadząca programu „Pyszne 25” wcieli się w postać Tarty Migdałowej, również jurorkę popularnego programu w świecie Jabłka i Szczypioru. Tak celebrytka komentuje swój udział w dubbingu serialu:

Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Zawsze wydawało mi się, że musi być to niesamowita przygoda. Przed nagraniami byłam bardzo podekscytowana, ale też zestresowana. […] Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób. „Jabłko i Szczypior” to inteligentna rozrywka z przymrużeniem oka, ciekawie zbudowane postaci, scenariusz który zaskakuje i sceny, które bawią do łez!

Przypomnijmy, że dubbing do serialu powstał w studio SDI Media. Reżyserię objęła Joanna Węgrzynowska, a dialogi napisała Marta Robaczewska. W głównych rolach wystąpili Paweł Ciołkosz (Jabłko) i Grzegorz Drojewski (Szczypior). Wszystkie odcinki kreskówki można obejrzeć na oficjalnym kanale stacji Cartoon Network w serwisie YouTube.

Jabłko i Szczypior to para dzielnych przyjaciół, którzy postanawiają zmienić swoje życie i przenieść się ze wsi do miasta. W metropolii uroczy duet będzie poznawać nowych znajomych, przeżywać pierwsze miłości, oswajać się z ekscytującym środowiskiem oraz rolą współlokatorów w nieznanych im dotąd okolicznościach.

„Jabłko i Szczypior” z nowymi odcinkami na antenie Cartoon Network już od 15 czerwca!

Dodaj komentarz