Drugi sezon serialu „Kipo i Dziwozwierze” zadebiutował dziś na platformie Netflix. To stworzona przez studio DreamWorks Animation kreskówka osadzona w postapokaliptycznym świecie została wyprodukowana przez Radforda Sechrista, twórcę pracującego wcześniej m.in. przy filmie „Jak wytresować smoka 2”. Podobnie jak pierwszy sezon, drugi również liczy sobie 10 odcinków, a z polską obsadą oraz twócami dubbingu możecie zapoznać się poniżej.

Opracowaniem polskiej wersji językowej zajęło się Studio Sonica. Reżyserią zajęli się Leszek Zduń i Izabella Bukowska-Chądzyńska, a dialogi – na podstawie tłumaczenia Olgi Gromek – napisała Joanna Kuryłko. Nad realizację dźwięku i montażem pracował Karol Piwowarski, a produkcją kierowała Agnieszka Kudelska. W głównych rolach powracają: Dominika Kachlik (Kipo), Sara Lewandowska (Wolf), Maksymilian Michasiów (Benson), Krzysztof Grabowski (Dave), Przemysław Glapiński (Lio), Paweł Krucz (Jamack), Michał Klawiter (Scarlamagne) i inni.

Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.

„Kipo i Dziwozwierze” z 2. sezonem już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz