W grudniu na platformie Netflix zadebiutowała pierwsza część 4. sezonu serialu „Rick i Morty”. To obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji animowanych dla widzów dorosłych wyprodukowana dla Adult Swim, którą w Polsce można oglądać z dubbingiem (i to w dwóch wersjach!). Kolejne 5 odcinków dopełniających najnowszą serię zostało natomiast udostępnione wczoraj po polsku.

Kreskówkę stworzyli Justin Roiland oraz Dan Harmon. W przygotowaniu są już kolejne odcinki. Choć niewiele wiadomo na razie o sezonie piątym, w ogłoszeniu sezonu czwartego mówiono o aż 70 nowych odcinkach, co może oznaczać, że nie będziemy musieli rozstawać się z ulubionymi bohaterami przez wiele kolejnych lat. Poniżej prezentujemy twórców oraz obsadę dubbingu nowych epizodów.

Za opracowanie polskiej wersji językowej odpowiedzialne było IYUNO Media Group (nowa nazwa BTI Studios). Podobnie jak w przypadku poprzednich odcinków, reżyserem był Jan Aleksandrowicz-Krasko, dialogi napisała Zuzanna Chojecka, a nad realizację dźwięku i montażem pracowali Aleksander Shaida i Przemysław Kruszewski. Produkcją kierował Julia Osławski.

W głównych rolach występują: modest Ruciński (Rick), Michał Głowacki (Morty), Klementyna Umer (Beth), Agnieszka Kudelska (Summer), Jacek Bończyk (Jerry) oraz Mikołaj Klimek, Jacek Król, Bartosz Wesołowski, Julian Osławski, Robert Kibalski, Józef Pawłowski, Wojciech Chorąży, Kamil Pruban, Grzegorz Pawlak, Miłogost Reczek, Maksymilian Bogumił, Zuzanna Galia, Maksymilian Michasiów, Dorota Furtak-Masica, Mateusz Kwiecień, Maria Pakulnis, Jan Aleksandrowicz-Krasko, Szymon Mysłakowski i inni.

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

„Rick i Morty” z nowymi odcinkami 4. seoznu już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz