Za niespełna 2 tygodnie na ekrany kin wejdzie nowa produkcja familijna zatytułowana „Czworo dzieci i Coś”. To ekranizacja powieści Jacqueline Wilson, w której w głównych rolach wystąpią: Matthew Goode („The Crown”), Paula Patton („Warcraft:” Początek”) oraz sir Michael Caine („Podróż na tajemniczą wyspę”), który użyczy głosu tytułowemu Piaskoludkowi. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem.

Dystrybutorem filmu jest firma Best Film, która nieczęsto zleca polskie wersje językowe swoich produkcji. W ostatnich latach kierowała się natomiast w kierunku Zespołu Fimowego Kineskop, które stworzyło dubbingi do takich tytułów jak.: „Były sobie człowieki”, „Kumple z dzungli”, czy „Super Spark: Gwiezdna misja”. Bardzo możliwe, że i tym razem będą oni odpowiedzialni za za realizację rodzimej ścieżki.

Róża i Robert wcale nie mają ochoty spędzać wakacji z nową rodziną swojego taty. Woleliby się w spokoju pobawić albo poczytać, ale przyszywana siostra, Psujka, ciągle im dokucza. Wszystko się zmienia, kiedy w czasie pikniku odnajdują kudłatego Piaskoludka, który ma moc spełniania życzeń.

„Czworo dzieci i Coś” w kinach od 3 lipca!

Dodaj komentarz