Wczoraj światło dzienne ujrzała pierwsza prezentacja rozgrywki nowej gry zatytułowanej „Deathloop” w wersji z polskim dubbingiem. To strzelanka nowej generacji przeznaczona dla dorosłych graczy, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Za produkcję odpowiedzialne jest obsypane nagrodami studio Arkane Lyon („Dishonored”), a gra została stworzona specjalnie dla platformy PlayStation5. Poza nią będzie również dostępna na PC.

Gra inspirowana jest latami 60., które dzięki nowym możliwością pozwoliły na stworzenie unikalnej wizji artystycznej, pozwalającej graczom na niesamowite przeżycia. Ze względu na dużą ilość brutalności i wulgaryzmów, produkcja otrzymała kategorię wiekową 18+. W polskiej wersji zwiastuna występują natomiast Mikołaj Klimek i Joanna Kudelska.

Colt trafia na tajemniczą wyspę Blackreef, gdzie został uwięziony w pętli czasu i zmuszony do powtarzania tego samego dnia w kółko i bez przerwy. Aby ją przerwać i uwolnić się, będzie musiał zgromadzić niezbędne ku temu informacje oraz zabić osiem osób, zanim jego dzień zostanie zrestartowany. Jednocześnie musi też ukrywać się przed zabójczynią, Julianną, która nie zawaha się by go zabić.

„Deathloop” zadebiutuje w okresie świątecznym 2020!

Dodaj komentarz